Značka Baby Jogger vznikla před 25 lety ve Spojených Státech. Značku založil pan Phil Beachler, místní novinář, který chtěl trávit svůj volný čas se svým synem a přitom provozovat svůj velký koníček….běh.

Značka Baby Jogger je vedoucí značkou v kategorii kočárků pro běh a kočárků vhodných do každého terénu.

Všechny kočárky Baby Jogger jsou vyráběny stejným způsobem jako nejlepší sportovní vozy. Každá fáze výroby a montáže probíhá velmi pečlivě, kočárky jsou vyráběny z nejkvalitnějších materiálů. Všechny kočárky Baby Jogger vlastní certifikáty renomovaných nezávislých zkušeben: ASTM International a TUV Rheinland, což je nejlepší garance nejvyšší kvality a bezpečnosti kočárků Baby Jogger.

Kočárky z rodiny Baby Jogger jsou moderní, solidně vyrobené a velmi praktické. Byly projektovány ve sportovním stylu a díky tomu jsou vhodné pro aktivní rodiče. Jednotlivé modely se mezi sebou liší, ale všechny typy jsou charakteristické některými svými vlastnostmi. Jednou z nich je i systém skládání kočárku chráněný patentem, kdy stačí prostě zatáhnout za textilní madlo ve středu sedáku a kočárek se velmi rychle a jednoduše složí na dvě poloviny. Je to perfektní řešení, které využijeme nejen tehdy, když máme dítě v náručí. Díky tomu můžeme kočárek skladovat za skříní nebo pod postelí, což je výhodné zejména v malých bytech.

 

Velkou výhodou kočárků Baby Jogger je i to, že plní svoji funkci v každém terénu. Je to důležité, když vezmeme v úvahu stav našich silnic a chodníků. Kola kočárku se odebnou jedním pohybem. Je to velmi praktické řešení např. při balení se do malého kufru auta. Maminky nemusí s sebou tahat žádnou tašku ani batoh, protože věci potřebné pro své dítě mohou uložit do jednoho z několika úschovných míst v kočárku. V závislosti na typu kočárku je to úschovné místo zezadu opěradla, u rukojeti nebopod sedákem.

 

Při pohledu na kočárek Baby Jogger se zdá, že jeho projektanti mysleli na vše. Když dítě při jízdě usne, rodiče se nemusí bát o jeho pohodlí, dítě spí v bezpečné poloze nezatěžující malou páteř dítěte.

Pokud chceme mít jistotu, že dítě již usnulo a nechceme se zastavovat, stačí na dítě pohlédnout otvory v horní části boudičky. Otvory jsou z vysoce průhledného plastu a je možné je zakrýt látkou v barvě boudičky. Sama boudička je velká a lze ji ustavit do více poloh. Díky velké boudičce Vaše dítě nezmokne. Pochvalu zaslouží také 5-bodové bezpečnostní pásy s vložkami, které zaručují bezpečnost dětí.

Ve své nabídce má společnost kočárky následující typy: tzv. městské: City Micro, City Mini, City Elite a City Select, dále speciální kočárky: F.I.T. Jogger.

Jak se na leadera ve své branží sluší, firma Baby Jogger u svých produktů garantuje bezpečnost, nejvyšší kvalitu a inovativní řešení.


DomůDomů